Hotel
ISORA.

Restaurace


V objektu Hotelu Isora se nachází restaurace s kapacitou 70 míst, jejíž součástí je příjemná kavárnička a útulný dětský koutek. Nabízíme velký výběr domácích jídel, zahraničních specialit a nápojů a také každodenní menu. Mimo nabídky z jídelního lístku, Vám dle Vašeho přání připravíme na objednávku pečenou kachnu, svíčkovou na smetaně, různé rolády, v létě grilované speciality, víkendové rodinné obědy apod.


V letním období je k dispozici posezení pro 40 hostů, pro které se každý pátek za příznivého počasí připravuje grilování různých specialit. Jsme schopni uspořádat raut ve Vašich prostorách a zajistit veškerý servis s tím spojený.


Součástí hotelu Isora je pivní bar, který má kapacitu 45 míst. Zde si hosté mají možnost zahrát šipky, případně „zahazardovat“ na výherních automatech.


Pro milovníky kulečníku se v hotelu Isora nachází velký kulečníkový stůl.


V naší restauraci přijímáme stravenky Menu Servis, Sodexho Pas a dále můžete platit platebními kartami VISA, EuroCard, MasterCard, JCB, Maestro, American Expres a DC.Kompletní jídelní lístek je k dispozici v souboru PDF , který si můžete stáhnou ZDE

svatba_02.jpgFotografie0586.jpgFotografie0585.jpgFotografie0587.jpgFotografie0593.jpg